Başarı Ödülleri

Her yıl sonunda sınıflarında dereceye giren başarılı öğrencilerimiz, 2005 yılından 2015 yılına kadar Bölümümüz 1975 mezunlarından NEPA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Pamuk tarafından ödüllendirilmiştir. 2015 Yılından itibaren ise 1993 mezunlarımızdan Cantürk Alagöz bu ödülü vermeye devam etmektedir. Her sınıfın 1., 2., ve 3.lerine (toplam 12 öğrenciye) verilen para ödülü ile öğrenciler arasında faydalı bir rekabet ortamı yaratılmakta ve öğrencilerin daha istekli ve daha çok çalışmaları sağlanmaktadır.

 

2017-2018 yılı Cantürk Alagöz Başarı Ödülleri

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü 2017-2018 yılı Cantürk Alagöz Başarı Ödülleri Dağıtım Töreni 22 Kasım 2018 tarihinde Bölümümüzde gerçekleştirilmiştir. Etkinlik posteri için tıklayınız. Etkinlik fotoğrafları için tıklayınız

Ödülleri'ni almaya hak kazanan öğrenci listesi;

2018
Sıralama 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf
1. Aleyna Baysal Beril İpek Öz Ali Güler Ahmet Fırat Taşkın
2. Yaren Kars Betül Aslan Elçin Eda Özgümüşboğa Emel Ekşi
3. Fatma Eda Aydoğan Mustafa Elmas Hüseyin Öz Büşra Nur Bayar

 

2016-2017 yılı Cantürk Alagöz Başarı Ödülleri

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü 2016-2017 yılı Cantürk Alagöz Başarı Ödülleri Dağıtım Töreni 23 Kasım 2017 tarihinde Bölümümüzde gerçekleştirilmiştir.

Ödülleri'ni almaya hak kazanan öğrenci listesi;

2017
Sıralama 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf
1. Betül Aslan Ali Güler Ahmet Fırat Taşkın Fethiye Büşra Doğan
2. Beril İpek Öz Elçin Eda Özgümüşboğa Büşra Nur Bayar Ayten Gülce
Bayram
3. Fulya Kulak Selen Aksu Emel Ekşi Kübra Çalışır

 

2015-2016 yılı Kimya Mühendisliği Bölümü Başarı Ödülleri

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü 2015-2016 yılı Başarı Ödülleri Dağıtım Töreni 24 Kasım 2016 tarihinde Bölümümüzde gerçekleştirilmiştir.

Ödülleri'ni almaya hak kazanan öğrenci listesi;

2016
Sıralama 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf
1. Ali Güler Ahmet Fırat Taşkın Ayten Gülce Bayram Işıl Buluç
2. Melis Özdemir Neslihan Yavuz Fethiye Büşra Doğan Setenay Ünçe
3. Selen Aksu Serap Akbaş Damla Kepenek Pelin Kırımer

 

2014-2015 yılı Kimya Mühendisliği Bölümü Başarı Ödülleri

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü 2014-2015 yılı Başarı Ödülleri'ni almaya hak kazanan öğrenci listesi;

2015
Sıralama 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf
1. Şebnem Tuğal Ayten Gülce Bayram Setenay Ünçe Hatice Pınar Kırlı
2. Ali Muhammad Kübra Çalışır Işıl Buluç Demet Çakır
3. Ahmet Fırat Taşkın Fatıma Neslişah Cihan Ayşe Nazlı Karakuşçu Dilan Savaştürk

 

2013-2014 yılı Kimya Mühendisliği Bölümü Başarı Ödülleri

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü 2013-2014 yılı Başarı Ödülleri'ni almaya hak kazanan öğrenci listesi;

2014
Sıralama 1. Sınıf 2. Sınıf 3. Sınıf 4. Sınıf
1. Melike Akman Pelin Kırımer Hatice Pınar Kırlı Seher Balkanlı
2. Kübra Çalışır Usman Kayode Abdulrasaq Demet Çakır Büşra Bilgiç
3. Ayten Gülce Bayram Setenay Ünçe Latife Akbaş Ayşe Dilara
Aydın

 

Hızlı Erişim

 

Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü
06800 Beytepe Ankara

© 2019