İŞ İLANLARI
                                 
  • Nobel İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş' de açılmış olan iş ilanları için Nobel İlaç Kurumsal Kalite Şefi Emel Erciyes Sağıroğlu (emels@expertsage.com) ile iletişime geçebilirler. İlan ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.


  • Atomika Teknik İstanbul ve Ankara'da Satış Departmanında çalışacak yeni mezun veya SEM ve XRD cihaz bilgisine sahip deneyimli personel aramaktadır.  İlgilenen adaylar CV'lerini (naci@atomikateknik.com) mail adresine gönderebilirler.


  • Eczacıbaşı Tedarik Zinciri Direktörlüğü Satın Alma Departmanına 2 kişi alınacaktır. Bu alanda kariyer yapmak isteyenler Eczacıbaşı Satın Alma Uzmanı İrem Acuner (iremacuner@hotmail.com) ile iletişime geçebilirler. İlan ile ilgili detaylı bilgiye (http://www.eczacibasikariyer.com/default.aspx) adresinden ulaşılabilir.


  • BRISA Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. askerliğini yapmış Kimya/Malzeme/Makine Mühendisi aramaktadır. İlgilenen adaylar CV'lerini (m.gulsen@brisa.com.tr) mail adresine gönderebilirler. İlan ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.